Zaloguj się

Po raz trzeci Lis na podium – sukces na Zawodach Okręgowych
19.06.2022r.

W dniu 19.06.2022 r. na strzelnicy ZO PZŁ w Opolu – Grudzicach rozegrano Zawody Okręgowych Kół Łowieckich Opolszczyzny. Koło nasze reprezentowali Koledzy: Tomasz Blacharski, Michał Skibiński i Stanisław Cymbalista. Taki skład reprezentacji koła umożliwił sklasyfikowanie drużyny w klasie otwartej (Koledzy posiadający klasę mistrzowską: Tomasz Blacharski i Michał Skibiński, oraz Kolega Stanisław Cymbalista z klasą powszechną). Drużyna w klasie otwartej zajęła III m-ce z wynikiem 1213/1500 pkt. Po raz trzeci w historii startów naszej drużyny stanęliśmy na podium (po raz pierwszy w roku 2015, drugi raz w zeszłym rok). Indywidualnie Kolega Tomasz Blacharski uzyskał 433/500 pkt., Kolega Michał Skibiński 408/500 pkt., a Kolega Stanisław Cymbalista 372/500 pkt. Dziękujemy Kolegom za godne reprezentowanie naszego Koła i gratulujemy bardzo dobrego wyniku. Zapraszamy do obejrzenia garści zdjęć z dekoracji naszych zawodników.


Lis na pudle – sukces na Zawodach Okręgowych
13.06.2021r.

W dniu 13.06.2021 na strzelnicy ZO PZŁ w Opolu – Grudzicach rozegrano Zawody Okręgowych Kół Łowieckich Opolszczyzny. Startowało w sumie zawodników 61 zawodników, a 15 kół łowieckich wystawiło drużyny. Koło nasze reprezentowali Koledzy: Tomasz Blacharski, Michał Skibiński i Stanisław Cymbalista. Taki skład reprezentacji koła umożliwił sklasyfikowanie drużyny w klasie otwartej (Koledzy posiadający klasę mistrzowską: Tomasz Blacharski i Michał Skibiński, oraz Kolega Stanisław Cymbalista z klasą powszechną). Drużyna w klasie otwartej zajęła III m-ce z wynikiem 1218/1500 pkt. Po raz pierwszy w historii startów naszej drużyny stanęliśmy na podium. Indywidualnie Kolega Tomasz Blacharski uzyskał 437/500 pkt. co przełożyło się na 4 lokatę indywidualną, Kolega Michał Skibiński 420/500 pkt. (indywidualnie 9 lokata), a Kolega Stanisław Cymbalista 361/500 pkt. (indywidualnie 30 lokata). Dziękujemy Kolegom za godne reprezentowanie naszego Koła i gratulujemy dobrego wyniku.

Zapraszamy do obejrzenia garści zdjęć z dekoracji naszych zawodników.


Przystrzelanie broni i trening strzelecki
22.08.2020r.

W tym roku zmuszeni byliśmy zrezygnować z organizacji zawodów strzeleckich o puchar naszego koła. Odbyło się jednak przystrzelanie broni i trening strzelecki, chętni zapoznali się także z nowością: osią strzelań praktycznych. Wszystko odbyło się z zachowaniem maksymalnych środków ostrożności, nie tylko maseczki, rękawiczki i płyn do dezynfekcyjny. Myśliwi przyjeżdżali na strzelnicę wg. wcześniej opracowanego harmonogramu, stosując się do szeregu dodatkowych zasad określonych regulaminem opracowanym przez organizatora. Po każdym strzelaniu stanowiska były dezynfekowane, wygrodzono dodatkowe strefy bezpieczeństwa a prowadzący strzelania na poszczególnych osiach pilnie strzegli zachowania dystansu społecznego. Prowadzącym strzelania był Kol. Mariusz Krzywicki który czuwał również nad przystrzeliwaniem broni. Kolegą którzy mieli kłopoty z uzyskaniem właściwego skupienia pomagał Kol. Waldemar Wilk. Trening na „dziku” nadzorował Kol. Stefan Kulig a Kol. Grzegorz Przydatek nadzorował współzawodnictwo na osi strzelań praktycznych.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fotoreportażu z przystrzelania broni i treningu strzeleckiego.


VII Zawody strzeleckie o Puchar Koła Łowieckiego Nr 3 „Lis” w Opolu
18.08.2018r.

W dniu 18 sierpnia 2018 r. na strzelnicy ZO PZŁ w Grudzicach rozegrano VII Zawody o Puchar Koła nr 3 „Lis” w Opolu. Zawody obejmowały skrócony wieloboju myśliwskim (do zdobycia 250 punktów: oś 50pkt, krąg 50pkt, przeloty 25pkt, zając 25pkt, dzik 50pkt i rogacz 50pkt). Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach OPEN i POWSZECHNEJ. Tradycyjnie, obok członków naszego koła, startował również sympatyk łowiectwa, syn naszego Kolegi, Zbigniew Bocianowski, oraz gość specjalny Kolega Adam Albertusiak główny specjalista Zespół ds. Łowiectwa i Gospodarki Rybackiej RDLP w Katowicach. Na zwycięzców czekały nagrody: zawodnicy w każdej klasie zajmujący od 1 do 3 miejsca otrzymali puchary, medale i dyplomy, od 4 do 6 miejsca dyplom. Zakończenie zawodów uświetnili swoją obecnością Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej Kol. Zdzisław Dzwonnik oraz Łowczy Okręgowy Kol. Wojciech Plewka. Na podkreślenie zasługuje fakt ufundowania nagrody specjalnej – pakietu rzutek do wystrzelania na strzelnicy – przez ZO PZŁ w Opolu, oraz zaproszenie przez Kol. Wojciecha Plewkę wszystkich członków Koła na otwarcie nowej siedziby w dniu 3 listopada br.
Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano drobne upominki ufundowane przez sponsorów: Nadleśnictwo Opole, Nadleśnictwo Prószków, oraz Makama Sklep Myśliwski w Opolu, którym to sponsorom w imieniu Zarządu Koła i wszystkich zawodników serdecznie dziękujemy.
Tegoroczne zawody odnotowały wyjątkowo wysoką frekwencje, 26 osób na liście startowej to prawdziwy rekord. Do tej pory nigdy nie udało się przekroczyć liczby 20 zawodników. Również humory, podobnie jak i pogoda dopisywały, apetyt również – cały zapas ciast oraz kawa zostały wyczerpane! Porcje obiadowe były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim obfite.
Oprócz zawodów, odbył się trening strzelecki dla członków koła nie uczestniczących w zawodach, oraz szkolenie z zasad bezpiecznego wykonywania polowania które to szkolenie przeprowadził Kol. Adam Paszko. Zarząd pragnie wyrazić podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, szczególnie składowi sędziowskiemu w osobach: Mariusz Krzywicki (sędzia główny, rogacz) Marzena Kurowska (trap), Stanisław Iżycki (krąg), Emilia i Sylwester Wilk (przeloty), Grzegorz Przydatek (rogacz), Kulig Stefan (dzik), Joanna Wilk (sekretariat), Tomasz Klimer (obsługa techniczna) a także wymienionym już sponsorom.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu oraz do zapoznania się z wynikami w klasie OPEN i klasie POWSZECHNEJ.

Tekst: Marek Bocianowski.
Zdjęcia: Stefan Kulig i Zbigniew Bocianowski


VI Zawody strzeleckie o Puchar Koła Łowieckiego Nr 3 „Lis” w Opolu
19.08.2017r.

W dniu 19 sierpnia 2017 r. na strzelnicy ZO PZŁ w Grudzicach rozegrano VI Zawody o Puchar Koła nr 3 „Lis” w Opolu. Były to szóste z kolei zawody rozegrane po wieloletniej przerwie, jak niektórzy twierdzą żartobliwie „w erze nowożytnej”. Zawody obejmowały skrócony wieloboju myśliwskim (do zdobycia 250 punktów: oś 50pkt, krąg 50pkt, przeloty 25pkt, zając 25pkt, dzik 50pkt i rogacz 50pkt). Ze względów technicznych (spalony silnik na zającu), strzelano pełne przeloty (50pkt). Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach OPEN i POWSZECHNEJ. Tradycyjnie, obok członków naszego koła, startował również sympatyk łowiectwa, syn naszego Kolegi, Zbigniew Bocianowski. Na zwycięzców czekały nagrody: zawodnicy w każdej klasie zajmujący od 1 do 3 miejsca otrzymali puchary, medale i dyplomy, od 4 do 6 miejsca dyplom.
Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano drobne upominki ufundowane przez sponsorów: Nadleśnictwo Opole, Nadleśnictwo Prószków, Scutti Polska, oraz Makama Sklep Myśliwski w Opolu, którym to sponsorom w imieniu Zarządu Koła i wszystkich zawodników serdecznie dziękujemy.
Tegoroczne zawody przyciągnęły kilka nowych twarzy. Niezwykle udany debiut odnotował Kolega Andrzej Rzeszutek zajmując VI lokatę w klasie powszechnej. Frekwencja, humory, podobnie jak i pogoda dopisywały (pomimo prognoz zapowiadających wielogodzinne opady, obyło się na paru kroplach), apetyt również – cały zapas ciast oraz kawa zostały wyczerpane! wyśmienity karczek z grilla wraz z dodatkami serwowało Przedsiębiorstwo Usługowo-Gastronomiczne i Wędliniarskie JAGALF Alfreda Sygi.
Oprócz zawodów, odbył się trening strzelecki dla członków koła nie uczestniczących w zawodach, oraz szkolenie z zasad bezpiecznego wykonywania polowania które to szkolenie przeprowadził Kol. Adam Paszko. Zarząd pragnie wyrazić podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, szczególnie składowi sędziowskiemu w osobach: Mariusz Krzywicki (sędzia główny, rogacz) Marzena Kurowska (trap), Stanisław Iżycki (krąg), Emilia i Sylwester Wilk (przeloty), Grzegorz Przydatek (rogacz), Kulig Stefan (dzik), Joanna Wilk i Joanna Kontek (sekretariat), Tomasz Klimer i Piotr Gajewski (obsługa techniczna) a także wymienionym już sponsorom.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu oraz do zapoznania się z wynikami w klasie OPEN i klasie POWSZECHNEJ.
Tekst: Marek Bocianowski.
Zdjęcia: Stefan Kulig i Zbigniew Bocianowski

IV Zawody strzeleckie o Puchar Koła Łowieckiego Nr 3 „Lis” w Opolu
29.08.2015r.

W dniu 29 sierpnia 2015 r. na strzelnicy ZO PZŁ w Grudzicach rozegrano IV Zawody o Puchar Koła nr 3 „Lis” w Opolu. Były to czwarte z kolei zawody rozegrane po wieloletniej przerwie, jak niektórzy twierdzą żartobliwie „w erze nowożytnej”. Zawody obejmowały skrócony wieloboju myśliwskim (do zdobycia 250 punktów: oś 50pkt, krąg 50pkt, przeloty 25pkt, zając 25pkt, dzik 50pkt i rogacz 50pkt). Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach OPEN i POWSZECHNEJ. Tradycyjnie, obok członków naszego koła, startował również sympatyk łowiectwa, syn naszego Kolegi, Zbigniew Bocianowski.
Na zwycięzców czekały nagrody: zawodnicy w każdej klasie zajmujący od 1 do 3 miejsca otrzymali puchary, medale i dyplomy, od 4 do 6 miejsca dyplom. Jednak pierwsze puchary jakie wręczono, to repliki pucharu za zajęcie III miejsca drużynowo w klasie powszechnej na Zawodach Okręgowych Kół Łowieckich Opolszczyzny. Uchwałą zarządu koła, dla uświetnienia i rozpropagowania tak dużego osiągnięcia strzeleckiego naszej drużyny, puchar otrzymał każdy członek drużyny (Koledzy Krzysztof Bąk, Andrzej Kontek i Grzegorz Kontek).
Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano drobne upominki ufundowane przez sponsorów: Nadleśnictwo Opole, Nadleśnictwo Prószków, Scutti Polska, oraz Szóstak Sklep Myśliwski Wieluń, którym to sponsorom w imieniu Zarządu Koła i wszystkich zawodników serdecznie dziękujemy.
Humory, podobnie jak i pogoda dopisywały, apetyt również – dania z grilla serwowała Przedsiębiorstwo Usługowo-Gastronomiczne i Wędliniarskie JAGALF Alfreda Sygi.
Oprócz zawodów, odbył się trening strzelecki dla członków koła nie uczestniczących w zawodach, oraz szkolenie z zasad bezpiecznego wykonywania polowania.
Zarząd pragnie wyrazić podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, szczególnie składowi sędziowskiemu w osobach: Mariusz Krzywicki (sędzia główny, rogacz) Marzena Kurowska (trap), Piotr Karaś (krąg), Sylwester Wilk (przeloty), Kulig Stefan (dzik), Adam Paszko (zając), Joanna Wilk (sekretariat), Dawid Hawryluk i Paweł Gajewski (obsługa techniczna) a także wymienionym już sponsorom.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu
oraz do zapoznania się z wynikami w klasie OPEN i klasie POWSZECHNEJ
Tekst: Marek Bocianowski.
Zdjęcia: Zbigniew Bocianowski

Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny –
rewelacyjny wynik „NASZYCH”
21.06.2015r.

Na Zawodach Okręgowych Kół Łowieckich Opolszczyzny rozegranych w dniu 21.06.2015r., Koło nasze reprezentowali Koledzy: Krzysztof Bąk, Tomasz Blacharski, Andrzej Kontek, Grzegorz Kontek i Michał Skibiński. Taki skład reprezentacji koła gwarantował sklasyfikowanie drużyny w klasie powszechnej (Koledzy Krzysztof Bąk, oraz Andrzej i Kontek), oraz klasie otwartej (Koledzy posiadający klasę mistrzowską, Tomasz Blacharski i Michał Skibiński, oraz zawodnik z klasą powszechną który uzyskał najlepszy wynik). Drużyna w klasie powszechnej zajęła III m-ce z wynikiem 1117/1500 pkt. Drużyna w klasie otwartej zajęła IV m-ce z wynikiem 1226/1500 pkt. Indywidualnie w klasie mistrzowskiej Kolega Tomasz Blacharski zajął 14 lokatę (430/500 pkt.) a Kolega Michał Skibiński 17 lokatę (410/500 pkt.). W klasie powszechnej Kolega Krzysztof Bąk zajął 11 lokatę (386/500 pkt.), Kolega Andrzej Kontek 16 lokatę (370/500 pkt.), a Kolega Grzegorz Kontek 20 lokatę (361/500 pkt.). Dziękujemy Kolegom za godne reprezentowanie naszego Koła i gratulujemy sukcesu jakiego jeszcze w historii naszego Koła nie było.
Zapraszam do obejrzenia mini fotoreportażu autorstwa Marka i Zbigniewa Bocianowskich oraz Cezarego Bąka, ukazującego członków naszego koła w trakcie zawodów. Zapraszamy również do obejrzenia pełnego fotoreportażu na stronie ZO PZŁ w Opolu, oraz do zapoznania się z umieszczonymi na niej pełnymi wynikami zawodów.
Wszystkie zdjęcia z zawodów dostępne pod tym adresem do końca lipca.
Tekst: Marek Bocianowski
Zdjęcia: Cezary Bąk, Marek i Zbigniew Bocianowscy

III Zawody strzeleckie o Puchar Koła Łowieckiego Nr 3 „Lis” w Opolu
23.08.2014r.

W dniu 23 sierpnia 2014 r. na strzelnicy ZO PZŁ w Grudzicach rozegrano III Zawody o Puchar Koła nr 3 „Lis” w Opolu. Były to trzecie zawody rozegrane po wieloletniej przerwie, jak niektórzy twierdzą żartobliwie „w erze nowożytnej”. Zawody obejmowały skrócony wieloboju myśliwskim (do zdobycia 250 punktów: oś 50pkt, krąg 50pkt, przeloty 25pkt, zając 25pkt, dzik 50pkt i rogacz 50pkt). Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach OPEN i POWSZECHNEJ. Tradycyjnie, obok członków naszego koła, startowali również sympatycy łowiectwa: synowie naszych Kolegów: Cezary Bąk, Zbigniew Bocianowski i po raz pierwszy w tym roku Witold Raczek. Niepolująca jeszcze młodzież, podobnie jak w roku poprzednim, z wyników z pewnością mogła być zadowolona.
Na zwycięzców czekały nagrody: zawodnicy w każdej klasie zajmujący od 1 do 3 miejsca otrzymali puchary, medale i dyplomy, od 4 do 6 miejsca dyplom. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali drobne upominki ufundowane przez sponsorów: Nadleśnictwo Opole, Scutti Polska, Szóstak Sklep Myśliwski, oraz FHU MAKAMA, którym to sponsorom w imieniu Zarządu Koła i wszystkich zawodników serdecznie dziękujemy.
Puchary wręczał Sekretarz Okręgowej Rady Łowieckiej, Kolega Jarosław Kuźmiński.
Humory, podobnie jak i pogoda dopisywały, apetyt również – dania z grilla serwowała Przedsiębiorstwo Usługowo-Gastronomiczne i Wędliniarskie JAGALF Alfreda Sygi.
Oprócz zawodów, odbył się trening strzelecki dla członków koła nie uczestniczących w zawodach, oraz szkolenie z zasad bezpiecznego wykonywania polowania.
W tym roku, po raz pierwszy spróbowaliśmy nadać imprezie charakteru rodzinnego plenerowego pikniku. Udało się, część Kolegów przybył z małżonkami, dziećmi i innymi bliskimi, dla których także nie zabrakło atrakcji. Organizatorom jednak marzy się w przyszłości znacznie większa frekwencja.
Zarząd pragnie wyrazić podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, szczególnie składowi sędziowskiemu w osobach: Mariusz Krzywicki (sędzia główny, rogacz) Marzena Kurowska (trap), Piotr Karaś (krąg), Grzegorz Przydatek (przeloty), Kulig Stefan (dzik), Wilk Sylwester (zając), a także wymienionym już sponsorom.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu
oraz do zapoznania się z wynikami w klasie OPEN
i klasie POWSZECHNEJ
Tekst: Marek Bocianowski.
Zdjęcia: Zbigniew Bocianowski i Grzegorz Przydatek.

Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny
21.06.2014r.

Na Zawodach Okręgowych Kół Łowieckich Opolszczyzny rozegranych w dniu 21.06.2014r., Koło nasze reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Blacharski, Stanisław Cymbalista i Michał Skibiński. Drużyna nasza zajęła IX m-ce w klasie otwartej z wynikiem 1126 pkt. (125 pkt. mniej niż w roku poprzednim). Pamiętajmy jednak, iż był to pierwsze zawody rozegrane według zmienionych prawideł strzelań myśliwskich, które wprowadziły zdecydowane utrudnienia (dubletu na trapie i przelotach, rogacz z pastorału). Indywidualnie Kolega Tomasz Blacharski zajął 15 lokatę (416/500 pkt.) a Kolega Michał Skibiński 23 lokatę (378/500 pkt.) w klasie mistrzowskiej. W klasie powszechnej Kolega Stanisław Cymbalista zajął 25 lokatę (332/500 pkt.). Dziękujemy Kolegom za godne reprezentowanie naszego Koła.
Zapraszam do obejrzenia mini fotoreportażu autorstwa Zbigniewa Bocianowskiego ukazującego członków naszego koła w trakcie zawodów. Zapraszamy również do obejrzenia pełnego fotoreportażu na stronie ZO PZŁ w Opolu, oraz umieszczonymi na niej pełnymi wynikami zawodów.
Tekst: Marek Bocianowski
Zdjęcia: Zbigniew Bocianowski

II Zawody o Puchar Koła Łowieckiego Nr 3 „Lis” w Opolu
28.09.2013r.

W dniu 28 września 2013 r. na strzelnicy ZO PZŁ w Grudzicach rozegrano II Zawody o Puchar Koła nr 3 „Lis” w Opolu. Były to drugie zawody rozegrane po wieloletniej przerwie, dobrej tradycji koła wznowionej w 2012 roku. Zawody obejmowały skrócony wieloboju myśliwskim (do zdobycia 250 punktów: oś 50pkt, krąg 50pkt, przeloty 25pkt, zając 25pkt, dzik 50pkt i rogacz 50pkt.). Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach OPEN i POWSZECHNEJ. W tym roku obok członków naszego koła startowali również dwaj sympatycy łowiectwa, synowie naszych Kolegów: Cezary Bąk i Zbigniew Bocianowski. Jak na debiutantów, z wyników z pewnością mogą być zadowoleni. Na zwycięzców czekały nagrody: zawodnicy w każdej klasie zajmujący od 1 do 3 miejsca otrzymali puchary, medale i dyplomy, od 4 do 6 miejsca dyplom. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali drobne upominki ufundowane przez sponsorów: Nadleśnictwo Opole, Scutti Polska, Szóstak Sklep Myśliwski, oraz FHU MAKAMA, którym w imieniu zarządu i wszystkich zawodników serdecznie dziękujemy. Puchary wręczał V-ce Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej, Kolega Zdzisław Dzwonnik. Humory wszystkim dopisywały, apetyt również – dania z grilla serwowała Karczma ZAGŁOBA.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu, oraz do zapoznania się z wynikami w klasie OPEN i klasie POWSZECHNEJ.
Tekst: Marek Bocianowski.


Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny
15.06.2013r.

W dniu 15.06.2013r. na Strzelnicy Myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu rozegrano Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny. Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Blacharski, Stanisław Cymbalista i Michał Skibiński. Drużyna zdobyła VI m-ce w klasie otwartej z wynikiem 1251 pkt. Indywidualnie KolegaTomasz Blacharski zajął 14 lokatę (452/500 pkt.) a Kolega Michał Skibiński 17 lokatę (440/500 pkt.) w klasie mistrzowskiej. W klasie powszechnej Kolega Stanisław Cymbalista zajął 20 lokatę (359/500 pkt.). Gratulujemy wyniku.


Zawody o Puchar Koła Łowieckiego Nr 3 „Lis” w Opolu
1.09.2012r.

W dniu 1 września 2012 r. na strzelnicy ZO PZŁ w Grudzicach rozegrano Zawody o Puchar Koła nr 3 „Lis” w Opolu. Były to pierwsze zawody rozegrane bo wieloletniej przerwie, tym samym wznowiono dobrą tradycję koła. Zawody obejmowały skrócony wieloboju myśliwskim (do zdobycia 250 punktów: oś 50pkt, krąg 50pkt, przeloty 25pkt, zając 25pkt, dzik 50pkt i rogacz 50pkt. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach OPEN i POWSZECHNEJ. Na zwycięzców czekały nagrody: zawodnicy w każdej klasie zajmujący od 1 do 3 miejsca otrzymali puchary i dyplomy, od 4 do 6 miejsca dyplom. Wszyscy zwycięzcy otrzymali drobne upominki ufundowane przez sponsorów: Nadleśnictwo Opole, Scutti Polska oraz Szóstak Sklep Myśliwski, którym w imieniu zarządu i wszystkich zawodników serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu, oraz do zapoznania się z wynikami w klasie OPEN i klasie POWSZECHNEJ. .
Tekst: Marek Bocianowski.

Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny
2.07.2011r.

W dniu 2.07.2011r. na Strzelnicy Myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu rozegrano Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny. Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Blacharski, Grzegorz Kontek i Michał Skibiński. Drużyna zdobyła VI m-ce w klasie otwartej z wynikiem 1253 pkt.

Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny
16.06.2012r.

W dniu 16.06.2012r. na Strzelnicy Myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu rozegrano Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny. Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Blacharski, Stanisław Cymbalista i Michał Skibiński. Drużyna zdobyła VI m-ce w klasie otwartej z wynikiem 1218 pkt.

Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny
23.05.2010r.

W dniu 23.05.2010r. na Strzelnicy Myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu rozegrano Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny. Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Blacharski, Stanisław Cymbalista i Michał Skibiński. Drużyna zdobyła IX m-ce w klasie otwartej z wynikiem 851/1050 pkt.

Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny
24.05.2009r.

W dniu 24.05.2009r. na Strzelnicy Myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu rozegrano Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny. Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Blacharski, Stanisław Cymbalista i Michał Skibiński. Drużyna zdobyła V m-ce w klasie otwartej z wynikiem 1232/1500 pkt.

Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny
25.05.2008r.

W dniu 25.05.2008r. na Strzelnicy Myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu rozegrano Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny. Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Blacharski, Stanisław Cymbalista i Michał Skibiński. Drużyna zdobyła VIII m-ce w klasie otwartej z wynikiem 1219/1500 pkt.

Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny
1.07.2007r.

W dniu 1.07.2007r. na Strzelnicy Myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu rozegrano Zawody Okręgowe Kół Łowieckich Opolszczyzny. Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Blacharski, Stanisław Cymbalista i Michał Skibiński. Drużyna zdobyła XI m-ce w klasie otwartej z wynikiem 1184/1501 pkt.

Copyright Zbigniew Bocianowski bocian.z@o2.pl